Salátový kráječ TSAS

Nudličkový kráječ "TSS"   +    Salátový kráječ "TSAS"

            Nebo také hezky-česky dršťkovač, ale to není zcela přesné, neboť jeho použitelnost je mnohem širší. Řada rotačních nožů rozkrájí jak různé druhy masa a vnitřností, jež se podávají nadrobno krájené, tak může pomáhat i při přípravě salátů ze salámu a sýra, zeleninových a ovocných salátů a nástavcem s větší roztečí nožů lze dobře nakrájet např. i hlávkový salát.

      To však ještě není všechno. Kráječem lze z krajíčků chleba nebo veky nařezat proužky a ty v něm vzápětí rozkrájet napříč na kostičky. Stejným postupem lze nakrájet i cibuli a další zeleninu. A dietní párky? V okamžiku jsou z nich pěkně nakrájená kolečka.

      Tak zdatným a všestranným pomocníkem je stolní salátový kráječ TSAS, který vyrábí německá firma FEUMA Gastromaschinen GmbH. Na rozdíl od svého dvojčete, jímž je nudličkovací kráječ, má tento stroj široký otvor v podávací šachtě, což usnadňuje zpracování lehkých, ale objemných surovin, jako je např. čínské zelí nebo hlávkový salát. Výbavu stroje lze dále doplnit tak, aby se dal používat i jako tenderizér (naklepávač masa).

      Svým výkonem, který se pohybuje mezi cca 250 kg masa zpracovaného za hodinu až po 40 kg hlávkového salátu, je jako stvořený pro zpracovatele, jakými jsou např.:

      Vedle vysokého výkonu má stroj zcela samozřejmě i vynikající technické provedení, což mu dává jak atraktivní vzhled, tak zejména jeho špičkové užitné vlastnosti:       Kráječ tak najde široké uplatnění v každé větší kuchyni či podobném provozu, kde se stane zdatným pomocníkem, neboť je: „Ostrý - na všechno, co je ke krájení.“ Přesně podle svého firemního sloganu.

^^nahoru^^        zpět-->