T-SWF 82

Výkonná masořezka se separátorem T-SWF 82

      Aby i mleté maso mělo zaručenou kvalitu, je zapotřebí připravovat je bezprostředně před prodejem nebo použitím. A pro zákazníka není přesvědčivější důkaz, než je mletí masa přímo před jeho zraky.

      Funkce a způsob práce: Strojek na maso se separátorem umožňuje zpracování suroviny nejrůznější kvality při dosažení co možná nejvyšší jakosti konečného produktu. Překážející části suroviny, jako jsou úlomky kostí, chrupavky, zbytky kůže, šlachy, atp. jsou při zpracování samočinně odseparovány.

      Strojek na maso se separátorem zaručuje významné zhodnocení zpracované suroviny při minimalizaci vstupních nákladů Podíl separovaných zbytků se pohybuje podle kvality vstupní suroviny mezi 0,5 až 1,0 % z celkové váhy.

      Strojek umožňuje použití i jiného volitelného příslušenství. Lze např. zaslepit vývod od separátoru a pak nasadit standardní pěti- nebo třídílné řezné složení (systém Unger). Stroj lze doplnit dalšími pracovními nástavci, čímž dojde ke zvýšení užitné hodnoty stroje.

      Průměrný výkon stroje se pohybuje kolem 300 kg/hod. zpracované suroviny při použití standardní řezné desky s otvory 4,0 mm ve složení

Technické vlastnosti:

Oblast použitelnosti:
      Strojek najde své plné uplatnění zejména takových provozech, jakými jsou: Volitelné příslušenství: Rozměry: Technické údaje: Objednací číslo: 542 930

^^nahoru^^        zpět-->