Masořezka TW-R 70

Stolní elektrický strojek na maso "TW-R 70"      Aby i mleté maso mělo zaručenou kvalitu, je zapotřebí připravovat je bezprostředně před prodejem nebo použitím. A pro zákazníka není přesvědčivější důkaz, než je mletí masa přímo před jeho zraky.

      To ale vyžaduje vysoce výkonný stroj, který je svým precizním provedením také vzhledově dokonalý (což je stejně důležité).

      Právě takové zařízení vyrábí německá firma FEUMA Gastromaschinen GmbH. Výše uvedené požadavky například zcela splňuje strojek na maso TW-R 70.

      Svým výkonem až 150 kg umletého masa za hodinu (s deskou o průměru děr 4,5 mm v řezném složení) je jako stvořený pro zpracovatele, jakými jsou např.:

      Vedle vysokého výkonu má stroj zcela samozřejmě i vynikající technické provedení, což mu dává jak atraktivní vzhled, tak zejména jeho špičkové užitné vlastnosti:       Elektrický stolní strojek na maso najde své uplatnění všude tam, kde nejen cena, ale i malá časová náročnost a zejména zaručená kvalita jsou chápány jako jeden ze základů konkurenční výhody.

^^nahoru^^        zpět-->